Beschrijving
Aan de Meyerstraat zijn twee type woningen gerealiseerd. De hoekwoningen beschikken over een ruime woonkamer en een half open keuken met kookeiland. De keuken is voorzien van hoogwaardige apparatuur van Siemens. Op de eerste etage zijn 3 slaapkamers en een badkamer met een separate bad- en douchevoorziening, een tweede toilet en een wastafel.De huizen, met een totale oppervlakte van circa 129 m2, hebben een vrijstaande garage achter in de tuin.
De tussenwoningen beschikken over een woonkamer met half open keuken (ca. 30 m2). Ook in dit type is gekozen voor hoogwaardige Siemens-apparatuur. Er zijn drie slaapkamers en een badkamer met een douche en tweede toilet op de eerste verdieping. De tussenwoningen hebben een vrijstaande houten berging in de achtertuin. De achtertuinen liggen op het zuidwesten.
Meer informatie over deze woning? Klik op Bekijk woning om contact met de verhuurder te leggen. U wordt doorverwezen naar een externe bron.
Kenmerken: Kopen in Nijmegen