Appartement Koevoetstraat in Bergen op Zoom


sinds 24-10-2025 18:47:50


prijs: € 1100
Locatie : Nijmegen  (Gelderland)
Website : Bezoek website

Kenmerken

Beschrijving

Indeling van deze woning
Begane grond:
De entree van het complex is gelegen aan de Koevoetstraat. Hier vind men een portaal waar o.a. de deurbellen/brievenbussen aanwezig zijn en tevens trapopgang en de lift naar alle verdiepingen van het complex te vinden zijn.
Tweede verdieping:
Ruime entree/ hal voorzien van berging, betegelde toiletruimte met fonteintje en toegang tot de woonkamer en de 2 slaapkamers.
De lichte, ruime woonkamer (ca. 40m²) is gelegen aan de achterzijde en voorzien van stucwerk plafond en uitzicht over de Kerstraat.
Vanuit de woonkamer is er een open verbinding naar de keuken. De keuken is voorzien van een stenen aanrechtblad, spoelbak met mengkraan en diverse inbouwapparatuur zoals een gaskookplaat, afzuigkap, combi- magnetron, vaatwasser en koelkast.
De badkamer is voorzien van een douchecabine, ligbad en wastafel met meubel.
De badkamer is nagenoeg volledig betegeld.
Slaapkamer 1 (ca.15 m²) met openslaande deuren naar het terrasgedeelte op de galerij.
Ook slaapkamer 2 (ca. 10 m²) heeft openslaande deuren naar het terras gedeelte maar is tevens voorzien van een inbouwkast.
Er is een aparte ruimte aanwezig waar de Cv-installatie en mechanische ventilatie geinstalleerd is. Deze ruimte is tevens te gebruiken voor opslag.
De aansluitingen voor de wasmachine en droger vind u eveneens terug in een aparte ruimte. Hier kunt u een wasmachine en droger op elkaar plaatsen.
Aan de voorzijde van het appartement, aan de galerijkant heeft u de mogelijkheid om een terras te plaatsen. De gekleurde (geel) vloertegels bakenen uw terras gedeteelte af.

Meer informatie over deze woning? Klik op Bekijk woning om contact met de verhuurder te leggen. U wordt doorverwezen naar een externe bron.
Kenmerken: Kopen in Nijmegen



Klik hier en bezoek de website voor meer informatie
Advertentienummer: 120050126 Meld aan Aanbodpagina