Kamer Vredeman de Vriesstraat in Rotterdam

sinds 22-4-2025 12:49:19


prijs: € 700
Locatie : Nijmegen  (Gelderland)
Website : Bezoek website

Kenmerken

Beschrijving

Gemeubileerde kamer van 10 m² te huur in Het Lage Land, Rotterdam. Adresregistratie is niet mogelijk. Het appartement is geschikt voor 4 personen.
Zeer veilige en rustige buurt. Volledig gemeubileerd met een bed van 90x200, matras, bureau, stoel, nachtkastje, kledingkast en rolgordijnen. Het appartement beschikt over een gedeelde keuken, badkamer, toilet en kelder. De Erasmus Universiteit en Hogeschool Rotterdam liggen op 15 minuten fietsafstand.
Met bus bent u er ook in 15 minuten, de bushalte ligt op 150 meter afstand van het gebouw. ​​Metrostation Prinsenlaan ligt op 5 minuten fietsafstand. Treinstation Alexander ligt op 7 minuten fietsafstand. Er is een winkelgebied met veel levensmiddelenwinkels op 300 meter afstand en winkelcentrum Alexandrium ligt op 7 minuten fietsafstand. Het appartement ligt in een rustige en veilige buurt, naast het park en vlakbij het Kralingse Bos. Er is ook een gratis fietsenstalling in de kelder. Gratis parkeergelegenheid rondom het gebouw.
Kenmerken: Kopen in Nijmegen


Klik hier en bezoek de website voor meer informatie
Advertentienummer: 119468521 Meld aan Aanbodpagina