Huis Van der Kloot Meyburgstraat in Rotterdam


sinds 18-11-2025 18:48:37

prijs: € 2575
Locatie : Nijmegen  (Gelderland)
Website : Bezoek website

Kenmerken

Beschrijving

Begane grond
Via de entree komt u binnen in de hal. De gang geeft toegang tot de woonkamer, het toilet en de trap naar boven.
De ruime woonkamer is voorzien van een tegelvloer met vloerverwarming, een grijze hoekbank, en hout tv meubel met tv.
De woonkamer geeft toegang tot de open keuken met eettafel en stoelen. De open keuken is o.a. voorzien van een 4 pits keramische kookplaat, afzuigkap, magnetron, oven, vaatwasser, koelkast met vriezer en spoelbak.
Vanuit de keuken is er toegang tot de ruime achtertuin met schuur, welke is gelegen op het westen.
1e verdieping
Op de eerste verdieping vind u drie slaapkamers en een studeerkamer. Alle slaapkamers zij voorzien van een bed, kledingkast en neutrale muren.
De ruime en luxe badkamer is voorzien van een inloop douche, hangend toilet, dubbele wastafel met wastafelmeubel, jacuzzi-bad, handdoekenradiator en spiegelkast.2e verdieping
Op de 2e verdieping bevindt zich de zolder. De kamer is ruim en voorzien van een wasmachine.

Meer informatie over deze woning? Klik op Bekijk woning om contact met de verhuurder te leggen. U wordt doorverwezen naar een externe bron.
Kenmerken: Kopen in Nijmegen



Klik hier en bezoek de website voor meer informatie
Advertentienummer: 120100712 Meld aan Aanbodpagina