Huis Sergio Leonestraat in Nijmegen


sinds 11-10-2025 18:49:14


prijs: € 1700
Locatie : Nijmegen  (Gelderland)
Website : Bezoek website

Kenmerken

Beschrijving

Indeling:
Via de entree kom je in de hal met toilet en trapopgang. De ruime en lichte woonkamer biedt volop ruimte voor een comfortabele zithoek én een gezellige eethoek. De open keuken bevindt zich aan de voorzijde van de woning en kijkt uit over de rustige straat. De woonkamer heeft toegang tot de achtertuin.
Op de eerste verdieping bevinden zich drie slaapkamers van goed formaat en een badkamer met douche, wastafel en tweede toilet.
De zolderverdieping is bereikbaar via een vaste trap en betreft een open ruimte. Hier bevinden zich tevens de wasmachine- en drogeraansluiting.
De achtertuin van ca. 65 m² is gelegen op het westen en biedt volop middag- en avondzon. Hier kun je heerlijk buiten zitten, tuinieren of een speelplek creëren voor kinderen. Achterin de tuin bevindt zich een praktische externe berging.
Kenmerken: Kopen in Nijmegen



Klik hier en bezoek de website voor meer informatie
Advertentienummer: 120027819 Meld aan Aanbodpagina