Beschrijving
Indeling
Ruime entree met toilet met fonteintje, trap naar de eerste verdieping, meterkast en toegang tot de woonkamer. Vanuit de woonkamer is er toegang tot de grote achtertuin. De ruime achtertuin is gelegen op het zonnige zuidwesten.
De keuken in L-opstelling is erg compleet en o. a. voorzien van veel kastruimte, een vaatwasser, koelkast, kookplaat en combimagnetron. Op de vloer ligt een fraaie laminaatvloer.
Overloop met toegang tot twee ruime slaapkamers. In de grote slaapkamer bevindt zich aan een kant een groot slaapgedeelte en aan de andere kant een kastenwand en een bad. De tweede slaapkamer bevindt zich aan de achterzijde van de woning. De badkamer is tot aan het plafond betegeld en voorzien van een douche, tweede toilet en een dubbele wastafel.
Deze ruime verdieping is voorzien van een aansluiting voor wasmachine/droger en knieschotten (extra bergruimte).
Kenmerken: Kopen in Nijmegen