Appartement van der Meystraat in Eindhoven


sinds 3-7-2026 19:04:38


prijs: € 1077
Locatie : Nijmegen  (Gelderland)
Website : Bezoek website

Kenmerken

Beschrijving

Via de centrale entree met bellenplateau, brievenbussen en trappenhuis bereikt u het appartement op de begane grond. In het souterrain bevindt zich een ruime privéberging, die tevens bereikbaar is via de achterzijde van het complex. Dankzij de aanwezige fietssleuf kan de berging ook eenvoudig met de fiets worden bereikt.
Bij binnenkomst in het appartement komt u in de hal, die toegang biedt tot alle vertrekken. De woning beschikt over twee slaapkamers, beide voorzien van een praktische inbouwkast. Verder is er een separate toiletruimte aanwezig.
De keuken zal worden ingericht met een moderne keukenopstelling en voorzien van onder andere een inductiekookplaat, afzuigkap en koelkast. Daarnaast bevinden zich hier de opstelling van de cv-ketel en de aansluitingen voor de wasapparatuur. Vanuit de keuken heeft u toegang tot het balkon aan de voorzijde van het appartement. De volledig betegelde doucheruimte is eveneens via de keuken bereikbaar (keuken, badkamer en toilet zullen worden gerenoveerd voor huuringangsdatum).
Kenmerken: Kopen in Nijmegen



Klik hier en bezoek de website voor meer informatie
Advertentienummer: 120764492 Meld aan Aanbodpagina