Beschrijving
Via de royale hal heb je toegang tot alle vertrekken. De woonkamer is licht en ruim opgezet en geeft direct toegang tot het balkon, een fijne plek om even buiten te zitten.
Keuken
Aan de woonkamer grenst de open keuken van Olympia Bruynzeel, uitgevoerd in wit en afgewerkt met een quartziet Easy Miner werkblad. De keuken is voorzien van moderne inbouwapparatuur, waaronder een inductiekookplaat, combimagnetron, vaatwasser en een koelkast met vriesvak.
Slaapkamers
Het appartement beschikt over twee comfortabele slaapkamers, geschikt als hoofdslaapkamer en bijvoorbeeld een werk- of logeerkamer.
Badkamer en toilet
De luxe badkamer is uitgerust met een ruime inloopdouche en een wastafel. In de hal bevindt zich een separaat toilet. Daarnaast is er een praktische, aparte wasruimte.
Meer informatie over deze woning? Klik op Bekijk woning om contact met de verhuurder te leggen. U wordt doorverwezen naar een externe bron.
Kenmerken: Kopen in Nijmegen