Appartement Saenredamstraat in Eindhoven


sinds 24-3-2026 18:48:46

prijs: € 1695
Locatie : Nijmegen  (Gelderland)
Website : Bezoek website

Kenmerken

Beschrijving

Het appartement beschikt over twee slaapkamers en twee badkamers, waardoor het perfect is voor een klein gezin of een stel. Het gebouw is gebouwd in 2002 en biedt comfortabele en eigentijdse woonruimte.
Een van de grote voordelen van dit appartement is de privé parkeerplaats inclusief servicekosten, wat een zeldzaamheid is in een drukke stad als Eindhoven. Bovendien is het appartement gunstig gelegen nabij bus- en treinstations, waardoor reizen binnen en buiten de stad gemakkelijk en comfortabel is.
Het appartement is licht en luchtig, met moderne afwerkingen en een open plattegrond. De keuken is uitgerust met alle benodigde apparatuur en er is voldoende kastruimte. De twee badkamers zijn smaakvol ingericht en bieden extra comfort voor de bewoners.

Meer informatie over deze woning? Klik op Bekijk woning om contact met de verhuurder te leggen. U wordt doorverwezen naar een externe bron.
Kenmerken: Kopen in Nijmegen



Klik hier en bezoek de website voor meer informatie
Advertentienummer: 120420753 Meld aan Aanbodpagina