Appartement Rhijnvis Feithstraat in Amsterdam


sinds 23-12-2025 18:48:18

prijs: € 3000
Locatie : Nijmegen  (Gelderland)
Website : Bezoek website

Kenmerken

Beschrijving

Ruim, in 2024 gerenoveerd drie-kamer-hoek-appartement (103m²), op de bovenste (vierde) verdieping met ingang op de derde. Aan de voorzijde vrij uitzicht over een knus pleintje. Woonkamer met open keuken, 2 slaapkamers en badkamer. De winkels en horeca aan de Overtoom én het Vondelpark zijn vlakbij Zonder stoffering / vloerbedekking. Lange termijn huur heeft voorkeur. Maximaal twee woningdelers, huisdieren niet toegestaan. Derde slaapkamer mogelijk in overleg met verhuurder, door verhuurder met meerprijs of door huurder zelf.
De appartementsdeur ligt op de derde verdieping met daarachter de opgang naar de hal op de vierde. Vanuit de hal zijn alle andere ruimtes bereikbaar. Ruime lichte woonkamer met open keuken aan de straatzijde van het gebouw. Een slaapkamer eveneens aan de voorzijde en een tweede slaapkamer aan de achterzijde van het appartement. Vanuit de hal is de badkamer met toilet bereikbaar. In de woonkamer zou een wand met deur geplaatst kunnen worden waardoor een derde slaapkamer ontstaat.

Meer informatie over deze woning? Klik op Bekijk woning om contact met de verhuurder te leggen. U wordt doorverwezen naar een externe bron.
Kenmerken: Kopen in Nijmegen



Klik hier en bezoek de website voor meer informatie
Advertentienummer: 120168715 Meld aan Aanbodpagina