Beschrijving
Entree
In de hal van de woning heb je een berging en separaat toilet zitten. In de berging zit ook de aansluiting voor de wasmachine en droger. Om de algemene toegangsdeur te openen heb je een video-installatie, deze hangt naast de voordeur in de hal.
Woonkamer
De woonkamer is de belangrijkste ruimte van de woning omdat je hier vaak de meeste tijd door brengt. Daarom is het erg fijn als de woonkamer groot is en veel lichtinval heeft. Deze woonkamer voldoet daar ruimschoots aan! Ook zit de open keuken in de woonkamer!
Keuken
Je hebt hier een prachtige Bruynzeel Pallas keuken met luxe inbouwapparatuur:
Afzuigkap
Keramische kookplaat
Vaatwasser
Combimagnetron
Koel-vries combinatie
Badkamer
Net zoals de keuken, is de badkamer van alle gemakken voorzien. Je hebt een kunststof badkuip, aparte inloopdouche met glazen deur en een vrij hangend toilet. Verder heb je in de badkamer een wastafel met spiegel en makkelijke mengkranen.
Slaapkamers
Dit appartement is voorzien van 2 slaapkamers
Balkon
Je hebt een fijn privé balkon van ongeveer 12 m².
Meer informatie over deze woning? Klik op Bekijk woning om contact met de verhuurder te leggen. U wordt doorverwezen naar een externe bron.
Kenmerken: Kopen in Nijmegen