Appartement Orteliusstraat in Amsterdam


sinds 20-6-2026 19:07:58


prijs: € 2500
Locatie : Nijmegen  (Gelderland)
Website : Bezoek website

Kenmerken

Beschrijving

Indeling:
Via de typische Amsterdamse trap in de gemeenschappelijke hal kom je bij het appartement op de 1e etage.
De woonkamer is gelegen aan de voorzijde van de woning en heeft een mooi uitzicht over de gezellige brede Orteliusstraat.
De separate keuken is van alle gemakken voorzien, zoals: combi-oven-magnetron, koelkast met vriesvak en een vaatwasser. Via de keuken heb je toegang tot het heerlijke balkon dat over de gehele breedte van het appartement is gesitueerd. Heerlijk om te ontbijten of of 's avonds een wijntje te drinken.
De slaapkamer, ook gelegen aan de balkonzijde, is voorzien van een heerlijk 2-persoonsbed. Aansluitend vind je de badkamer met douche en enkele wastafel. Het appartement is voorzien van een ruime inloopkast.

Meer informatie over deze woning? Klik op Bekijk woning om contact met de verhuurder te leggen. U wordt doorverwezen naar een externe bron.
Kenmerken: Kopen in Nijmegen



Klik hier en bezoek de website voor meer informatie
Advertentienummer: 120720085 Meld aan Aanbodpagina