Appartement Maria Stuartplein in Den Haag


sinds 1-8-2026 13:04:18


prijs: € 1723
Locatie : Nijmegen  (Gelderland)
Website : Bezoek website

Kenmerken

Beschrijving

De woonkamer, met een handige indeling. En dan het balkon, wat een uitzicht! De stad van een hele andere kant, altijd iets te zien en te ontdekken.
Houd je van koken? Dan zit je goed in The Roofs. De leefkeuken wordt namelijk zeer compleet opgeleverd met al de benodigde inbouwapparatuur voor de thuiskok: een inductiekookplaat met afzuigkap, de combimagnetron, een vaatwasser en koel-vriescombinatie. Zo kook je elke dag de sterren van de hemel. De badkamer is mooi afgewerkt en inclusief wastafel met een spiegel erboven en een ruime douche. Het appartement beschikt ook over een separaat toilet.
Voor dit appartement is er een verplichte leveringsafname van ruimte verwarming, ruimte koeling en warm tapwater via Eteck
Kenmerken: Kopen in Nijmegen



Klik hier en bezoek de website voor meer informatie
Advertentienummer: 120861287 Meld aan Aanbodpagina