Appartement Madridstraat in Utrecht


sinds 13-1-2026 18:48:27


prijs: € 2995
Locatie : Nijmegen  (Gelderland)
Website : Bezoek website

Kenmerken

Beschrijving

INDELING:
BEGANE GROND:
Via de prachtige centrale entree, met bellentableau en lift, is er toegang tot de verdiepingen en de parkeergarage. Bij dit appartement hoort een privé parkeerplaats in de ondergrondse parkeergarage. Hier bevindt zich ook de berging die bij het appartement hoort. De verdiepingen zijn zowel per lift als per trap te bereiken.
TWEEDE VERDIEPING
Vanuit de entree is er toegang tot alle vertrekken in het appartement. Direct aan de rechterzijde zijn de meterkast en het separaat toilet. Het toilet is voorzien van een zwevend toilet en modern tegelwerk. Verder biedt de entree toegang tot een praktische bergruimte waar de wasmachine- en wasdrogeraansluiting zich bevinden. Daarnaast een ideale plek voor opslag en voorraad! Aan de andere zijde van de gang bevinden zich de luxe badkamer en 3 ruime slaapkamers van ca. 21 m², 19 m² en 13 m². Alle slaapkamers zijn voorzien van vloerverarming. Door de grote raampartijen is er veel licht in de kamers. De badkamer is voorzien van een zwevend toilet, modern wastafelmeubel met spiegel en een ruime inloopdouche.

Meer informatie over deze woning? Klik op Bekijk woning om contact met de verhuurder te leggen. U wordt doorverwezen naar een externe bron.
Kenmerken: Kopen in Nijmegen



Klik hier en bezoek de website voor meer informatie
Advertentienummer: 120198052 Meld aan Aanbodpagina