Appartement Lunterenstraat in Den Haag


sinds 19-11-2025 18:48:17

prijs: € 2060
Locatie : Nijmegen  (Gelderland)
Website : Bezoek website

Kenmerken

Beschrijving

INDELING: Openportiek, u neemt de trap naar de 1e etage. Voordeur, entree in de gemeenschappelijke ruimte. U neemt de trap naar de 3e etage waar het appartement zich bevindt en waar u de trap treft naar het heerlijke gedeelde dakterras van circa. 27 m². Voordeur, entree appartement in de L-vormige hal waarvanuit u alle vertrekken kan betreden zoals het separaat toilet. Ruime en zeer lichte woonkamer door de grote raampartij van circa. 36 m². De woonruimte beschikt over een vast kastenwand. L-vormige openkeuken welke is voorzien van een kookplaat, koelkast, afzuigkap, vaatwasser en combi oven. Drie ruime slaapkamers, twee gelegen aan de voorzijde van circa. 13 m² en 10 m² en één gelegen aan de achterzijde van circa. 8 m². Badkamer welke is voorzien van een douche en wastafel.
De gehele woning is voorzien van een laminaatvloer, dubbele beglazing, verlichtingsarmaturen en wordt verwarmd middels centrale verwarming. De aansluiting voor de wasmachine/ droger bevindt zich in een separate ruimte.

Meer informatie over deze woning? Klik op Bekijk woning om contact met de verhuurder te leggen. U wordt doorverwezen naar een externe bron.
Kenmerken: Kopen in Nijmegen



Klik hier en bezoek de website voor meer informatie
Advertentienummer: 120102348 Meld aan Aanbodpagina