Appartement Leonardo Da Vinciplein in Haarlem


sinds 10-1-2026 18:48:00

prijs: € 1950
Locatie : Nijmegen  (Gelderland)
Website : Bezoek website

Kenmerken

Beschrijving

Het appartementencomplex is voorzien van een lift, hiermee ga je naar de derde verdieping.
Sfeervol en volledig gerenoveerd appartement met ruime, lichte woonkamer en zonnig balkon op het zuiden
De ruime, lichte woonkamer vormt het hart van de woning en geeft direct toegang tot het royale balkon op het zuiden, waar je de hele dag van de zon kan genieten.
De keuken is voorzien van alle gemakken, inclusief moderne inbouwapparatuur, inductiekookplaat, inbouwoven, ruim werkblad en genoeg kastruimte. Het appartement beschikt over twee goed bemeten slaapkamers: één aan de voorzijde en één aan de achterzijde van de woning, beiden met veel lichtinval.
De ruime badkamer is uitgerust met een heerlijk ligbad en een grote tweepersoons wastafel. Het toilet is separaat.

Meer informatie over deze woning? Klik op Bekijk woning om contact met de verhuurder te leggen. U wordt doorverwezen naar een externe bron.
Kenmerken: Kopen in Nijmegen



Klik hier en bezoek de website voor meer informatie
Advertentienummer: 120193874 Meld aan Aanbodpagina