Appartement Laan der Hesperiden in Amsterdam


sinds 23-6-2026 19:03:37

prijs: € 2955
Locatie : Nijmegen  (Gelderland)
Website : Bezoek website

Kenmerken

Beschrijving

Indeling
Luxe afgesloten centrale entree op de begane grond met bellentableau, liftinstallatie, trappenhuis, automatische deuren en video intercominstallatie.
Appartement: entree/hal met meterkast en toegang tot alle vertrekken. De zeer ruime woonkamer is voorzien van een open keuken. De keuken is voorzien van inbouwapparatuur: een combi-oven, inductiekookplaat, koelkast, vriezer en een vaatwasser. Naast de keuken is er nog een bergruimte. De ruime badkamer is voorzien van een groot ligbad, douche, wastafels, toilet en designradiator. De woning beschikt tevens over een apart toilet.

Meer informatie over deze woning? Klik op Bekijk woning om contact met de verhuurder te leggen. U wordt doorverwezen naar een externe bron.
Kenmerken: Kopen in Nijmegen



Klik hier en bezoek de website voor meer informatie
Advertentienummer: 120729153 Meld aan Aanbodpagina