Appartement Kanteel in Amsterdam


sinds 22-8-2025 18:50:56


prijs: € 2000
Locatie : Nijmegen  (Gelderland)
Website : Bezoek website

Kenmerken

Beschrijving

Deze woning is niet geschikt om te delen / this apartment is not suitable for sharing
Entree op de eerste verdieping gevolgd door een ruime hal. Dichte keuken welke voorzien is van diverse inbouwapparatuur als een vaatwasser, koelkast met vriesvak, oven en gaskookplaat. Vanuit de keuken is een kast te bereiken alwaar de opstelplaats van de cv en de aansluiting voor de wasmachine.
Naast de keuken bevinden zich twee slaapkamers welke aan de straatzijde gesitueerd zijn. De grote slaapkamer is voorzien van ingebouwde kasten.
Aan de achterzijde van het appartement is de L-vormige woonkamer gesitueerd. Vanuit deze woonkamer is het balkon toegankelijk welke op het westen gelegen is.
In het midden van het appartement is de badkamer geplaatst welke vanuit de hal is te bereiken. Deze moderne badkamer is voorzien van een wastafel met meubel en een ruime douche. Het toilet is separaat.
In de onderbouw bevindt zich een separate berging.
Minimale huurperiode is twaalf maanden. Huurder heeft eigen aansluitingen voor gas/ water en elektra. Borg bedraagt twee maanden.
De woning is niet geschikt voor studenten.
Kenmerken: Kopen in Nijmegen



Klik hier en bezoek de website voor meer informatie
Advertentienummer: 119940892 Meld aan Aanbodpagina