Beschrijving
Indeling:
Entree/begane grond:
Aan de Gedempte Nieuwesloot bevindt zich in hartje Alkmaar, naast de reformwinkel, de keurige entree van dit kleinschalige appartementencomplex. Hier treft u een ruime hal met lift, trapopgang naar 1e verdieping, brievenbussen, trap naar berging, garage- en parkeerplekken (ook via lift bereikbaar).
2e Verdieping:
Overdekte portiek, entree van appartement, ruime hal, logeerkamer cq. Hobbykamer (7m2), luxe badkamer met slechte voorzieningen van een douche en luxe apart toilet met hangkast. In de eerste slaapkamer is er plek gemaakt voor de wasmachine. De grote hoofdslaapkamer heeft voldoende ruimte om een kastenwand en 2-persoonsbed neer te zetten. De ruime woonkamer met een prachtige vloer en als richtpunt het kookgedeelte voorzien van granieten aanrechtblad, inductiekookplaat, afzuigkap, vaatwasser, koelkast, oven, veel pannenlades en algemene kastruimte. De kamer beschikt over een Frans balkon met openslaande deuren.
Meer informatie over deze woning? Klik op Bekijk woning om contact met de verhuurder te leggen. U wordt doorverwezen naar een externe bron.
Kenmerken: Kopen in Nijmegen