Appartement Hendrik van Deventerstraat in Den Haag


sinds 8-5-2026 18:50:12

prijs: € 2600
Locatie : Nijmegen  (Gelderland)
Website : Bezoek website

Kenmerken

Beschrijving

Indeling
Via de voortuin kom je binnen in de hal. Vervolgens kom je in de sfeervolle woon-eetkamer met brede vensterbank aan de voorzijde.. Een luxe keuken bevindt zich aan de achterzijde voorzien van een fraai granieten aanrechtblad. De inbouwapparatuur bestaat uit een 5-pitsgaskookplaat, een vaatwasser, een koelvriescombinatie, een combi-stoomoven en een magnetron/grill.
De grote slaapkamer ligt aan de tuinzijde. Deze slaapkamer heeft veel bergmogelijkheden door de vele kasten. Ideaal is de airconditioning/verwarming via de airco-unit.
Aan de voorzijde bevindt zich de 2e slaapkamer met grote inbouwkast.
Door de hele woonkamer, gang en slaapkamers bevinden zich een mooie eiken lamelparket.
Grote luxe badkamer met royale ligbad, douchecabine, wastafelmeubel, handdoekenradiator en mechanische ventilatie.
Gang met garderobekast en luxe vrij hangend toilet met fontein en mechanische ventilatie. Royale achtertuin met groot terras.

Meer informatie over deze woning? Klik op Bekijk woning om contact met de verhuurder te leggen. U wordt doorverwezen naar een externe bron.
Kenmerken: Kopen in Nijmegen



Klik hier en bezoek de website voor meer informatie
Advertentienummer: 120572941 Meld aan Aanbodpagina