Appartement Graaf Adolfstraat in Eindhoven


sinds 9-4-2025 18:49:49


prijs: € 1550
Locatie : Nijmegen  (Gelderland)
Website : Bezoek website

Kenmerken

Beschrijving

Indeling
Begane grond:
Centrale, afgesloten entree met bellentableau en brievenbussen. Trapportaal en liftinstallatie naar de appartementen.
1e etage:
Entree appartement: Hal voorzien van toilet met fonteintje en toegang to de diverse vertrekken. Royale woonkamer welke is opgesplitst in een zit – en eetgedeelte. Eetgedeelte kan eventueel afgescheiden worden om als 3de slaap – of studiekamer te gebruiken.
Ruim balkon over de volledige breedte van het appartement met een prachtig uitzicht over het aan de voorzijde gelegen plantsoen. Aparte ruime luxe keuken voorzien van een vaatwasser, combimagnetron, koelkast /diepvries, gasfornuis en afzuigkap. Tevens zit een aansluiting voor een wasmachine in de keuken.
Tweetal ruime slaapkamers. Slaapkamer 2 heeft een wastafel.
Nette badkamer voorzien van een bad en wastafel. Het appartement is voorzien van royale kastruimte.

Meer informatie over deze woning? Klik op Bekijk woning om contact met de verhuurder te leggen. U wordt doorverwezen naar een externe bron.
Kenmerken: Kopen in Nijmegen



Klik hier en bezoek de website voor meer informatie
Advertentienummer: 119412606 Meld aan Aanbodpagina