Appartement Gevers Deynootweg in Den Haag


sinds 7-11-2025 12:47:55

prijs: € 2250
Locatie : Nijmegen  (Gelderland)
Website : Bezoek website

Kenmerken

Beschrijving

Indeling:
Entree via keurig verzorg portiek vanaf de Gevers Deynootweg met brievenbussen en videofoon. Lift naar de 8e etage. Tevens binnendoor toegang vanuit de parkeergarage.
Inpandige entree naar het appartement. L-vormige hal met toegang tot alle vertrekken in het appartement. Lichte woonkamer met open keuken en toegang tot het enorme dakterras met vrij uitzicht over de Noordzee en de Scheveningse Pier.
Luxe open keuken met ontbijtbar. Fornuis met 6 pitten, afzuigkap en twee ovens, vaatwasser en dubbeldeurs koelkast met ijs en waterdispenser. Aparte kast voor de wasmachine en wasdroger.
De hoofdslaapkamer met goede kwaliteit king size bed is gelegen aan de achterzijde en beschikt over een eigen balkon. Verder is er ruim voorzien in kastruimte.
Tweede slaapkamer van prima formaat. Momenteel is deze kamer ingedeeld als thuiskantoor met een elektrisch in hoogte verstelbaar bureau met staand werken functie.
Luxe afgewerkte badkamer met douche en wastafelmeubel. Het separaat toilet is afgewerkt in dezelfde kleurtinten en met dezelfde materialen als de badkamer.

Meer informatie over deze woning? Klik op Bekijk woning om contact met de verhuurder te leggen. U wordt doorverwezen naar een externe bron.
Kenmerken: Kopen in Nijmegen



Klik hier en bezoek de website voor meer informatie
Advertentienummer: 120082834 Meld aan Aanbodpagina