Appartement De Sitterlaan in Leiden


sinds 11-11-2025 18:48:16


prijs: € 2600
Locatie : Nijmegen  (Gelderland)
Website : Bezoek website

Kenmerken

Beschrijving

Via de trap en de hal bereik je het woongedeelte. De woonkamer, gelegen aan de voorzijde van het perceel, is ruim en door de grote raampartijen komt er veel licht binnen. De open keuken is uitgerust met een vaatwasser, combi-oven-magnetron, gasfornuis, koelkast en vriezer. Het balkon naast de keuken biedt de mogelijkheid om prettig in de buitenlucht van. De overloop biedt toegang tot de toiletruimte, voorzien van een hangend toilet en wastafel.
Op de tweede woonlaag vind je de ruime badkamer, voorzien van een ruime inloopdouche, handdoekradiator, badkuip, wastafel en een hangend toilet. De hoofdslaapkamer is gelegen aan de achterzijde van het perceel en is voorzien van een ruime inbouwkast. Aan de voorzijde van het perceel bevindt zich een tweede ruime slaapkamer. De derde slaapkamer is eveneens ruim en geeft toegang tot een wasruimte, die is voorzien van een wastafel, wasmachine en droger. De zolder is ingericht als een vierde, ruime slaapkamer en biedt tevens ruimte voor opslag.

Meer informatie over deze woning? Klik op Bekijk woning om contact met de verhuurder te leggen. U wordt doorverwezen naar een externe bron.
Kenmerken: Kopen in Nijmegen



Klik hier en bezoek de website voor meer informatie
Advertentienummer: 120089073 Meld aan Aanbodpagina