Appartement Columbusweg in Amersfoort


sinds 5-6-2026 19:04:22

prijs: € 1850
Locatie : Nijmegen  (Gelderland)
Website : Bezoek website

Kenmerken

Beschrijving

Indeling
Centrale entree met trappenhuis, lift, bellentableau met brievenbussen.
Slaapverdieping: Via de royale entree/hal met de meterkast en trap naar de 2e verdieping woonverdieping vind je aan de achterzijde een ruime slaapkamer. De geheel betegelde badkamer is voorzien van een douche, hangend closet en wastafelmeubel.
Woonverdieping: Door middel van de open trap kom je op de eerste verdieping, met aan de linkerkant een heerlijk balkon waar je in de avondzon nog lekker kunt genieten. Ook bevindt zich hier nog een slaapkamer; deze slaapkamer is ook bijzonder geschikt als kantoor-/ werkkamer. Aan de rechterkant is het toilet en daarna de woonkamer met open, nette keuken met diverse inbouwapparatuur zoals vaatwasser, oven en inbouw koel/vriescombinatie en tevens een praktische voorraad/berging met de opstelling van de CV ketel en wasmachineaansluiting.

Meer informatie over deze woning? Klik op Bekijk woning om contact met de verhuurder te leggen. U wordt doorverwezen naar een externe bron.
Kenmerken: Kopen in Nijmegen



Klik hier en bezoek de website voor meer informatie
Advertentienummer: 120668444 Meld aan Aanbodpagina