Appartement Cabralstraat in Amsterdam


sinds 25-8-2026 19:15:47


prijs: € 2650
Locatie : Nijmegen  (Gelderland)
Website : Bezoek website

Kenmerken

Beschrijving

Dit onlangs gerenoveerde appartement met twee slaapkamers in De Baarsjes biedt modern comfort op een toplocatie. Ideaal voor jonge professionals, stellen of een klein gezin dat wil genieten van het bruisende stadsleven. Indeling
Dit charmante appartement met twee slaapkamers bevindt zich op de derde verdieping. Bij binnenkomst komt u in een hal die toegang biedt tot de slaapkamers, de woonkamer en de badkamer.
De moderne keuken is voorzien van hoogwaardige apparatuur, waaronder een vaatwasser, oven, inductiekookplaat en een koel-vriescombinatie. Grenzend aan de keuken bevindt zich een werk- of hobbykamer met extra bergruimte.
De woonkamer is licht en ruimtelijk; dankzij de grote ramen valt er veel natuurlijk licht naar binnen – een ideale plek om te ontspannen of gasten te ontvangen. Zowel vanuit de woonkamer als de badkamer heeft u toegang tot het balkon, waar u heerlijk van uw kunt genieten of een boek kunt lezen.
Naast de woonkamer vindt u een strakke, moderne badkamer met inloopdouche, ligbad en dubbele wastafel.
Een trap leidt naar de royale hoofdslaapkamer, die dankzij de grote ramen uitzicht biedt op de lucht.
Kenmerken: Kopen in Nijmegen



Klik hier en bezoek de website voor meer informatie
Advertentienummer: 120941660 Meld aan Aanbodpagina