Appartement Boeimeerlaan in Breda


sinds 19-5-2026 19:10:53


prijs: € 1895
Locatie : Nijmegen  (Gelderland)
Website : Bezoek website

Kenmerken

Beschrijving

Gezamenlijk entree voorzien van belletableau met intercominstallatie en toegang tot het trappenhuis en het souterrain. Dit appartement is gelegen op de derde woonlaag en beschikt over 1 berging in het souterrain.
Hal/entree Ruime entree voorzien van een meterkast, videofoon-installatie, trapopgang naar de eerste verdieping, ruime opbergkast en vanwaar toegang tot;
Separaat toilet voorzien van fonteintje
Badkamer voorzien van ruime inloopdouche, wastafel met meubel en toegang naar het balkon welke heerlijk wegkijkt over de fraaie gezamenlijke binnentuin.
Ruim opgezette woonkamer met toegang naar het balkon aan de voorzijde van het appartement, nu in gebruik als tv kamer en woonkamer. Vanuit de woonkamer toegang naar de woonkeuken. De moderne woonkeuken is voorzien van een kookeiland met opbergkasten, koelkast, vaatwasser, combi oven en meerderde opbergkasten. In de keuken is er een verborgen ruimte gecreëerd waar men nog een extra vriezer zou kunnen plaatsen.
Helaas niet beschikbaar voor woningdelers
Kenmerken: Kopen in Nijmegen



Klik hier en bezoek de website voor meer informatie
Advertentienummer: 120609247 Meld aan Aanbodpagina